-
-20%Draag je steun uit met dit groene t-shirt met het logo “Excuses voor Molukse KNIL Militairen”. Met QR-codes op de mouwen om direct steun te betuigen via knilmolukkersexcuses.nl. Voordat je een bestelling maakt, kijk dan eerst goed naar de maattabel zoals hieronder bij beschrijving staat aangegeven.
-
Heuptas, militair geïnspireerd ontwerp. Verstelbare riem met veilige clipsluiting en Molle webbing lusband om allerlei artikelen aan te kunnen hangen. Hoofdvak met rits en een voorvak met rits. Verwisselbare Rip-Strip patch. Capaciteit 3 liter. 600D polyester. 28 x 17 x 10 cm. Ideaal voor wandelaars om mee te nemen.
-
Een t-shirt met betekenis. Deze uitvoering is speciaal ontworpen voor veteranen van Dutchbat, de Nederlandse troepen die dienden onder de vlag van de Verenigde Naties in Bosnië-Herzegowina tussen 1994 en 1995.
Voordat je een bestelling maakt, kijk dan eerst goed naar de maattabel zoals hieronder bij beschrijving staat aangegeven. -
Draag je diensttijd met eer – dit t-shirt is speciaal ontworpen voor Nederlandse veteranen van de UNPROFOR-missie in Bosnië-Herzegowina. Dit t-shirt is verkrijgbaar in drie kleuren – Wit, Sky Blue en Navy – en heeft op de borst een subtiele maar duidelijke opdruk
Voordat je een bestelling maakt, kijk dan eerst goed naar de maattabel zoals hieronder bij beschrijving staat aangegeven.